Ekonomi

Türk Hava Yolları, Polonya’nın tarihi şehri Krakow’a seferler başlatıyor

THY Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, Krakow seferleri dar gövdeli uçaklarla Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştirilecek. THY yolcuları, İstanbul’dan Krakow’a tüm vergiler dahil 255 dolardan başlayan fiyatlarla seyahat edebilecek.

UNESCO tarafından “edebiyat şehri” olarak tanınan Krakow, Polonya’nın bilim, kültür ve sanat merkezi olarak öne çıkıyor. Başkent olması ve birçok tarihi olaya tanıklık etmesi nedeniyle Polonya’nın kalbi olarak anılan şehir, her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

“THY’nin eşsiz uçuş deneyimi ile Krakow’u dünyaya bağlıyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Genel Müdür Yardımcısı Levent Konukçu, Krakow’u THY’nin uçuş ağına eklemekten memnuniyet duyduklarını belirtti. Dünyada en çok ülkeye uçan havayolu olarak Polonya’da Varşova’dan sonra 2. nokta olan Krakow’u uçuş ağına katmaktan memnuniyet duyduklarını kaydeden Konukçu, “Bu hat ile bayrak taşıyıcımız uçuş ağını açmıştır. 129 ülkede 343. destinasyon. Eski başkent Krakow’a haftada 3 sefer gerçekleştireceğiz. THY’nin eşsiz uçuş deneyimi ile Krakow’u dünyaya bağlıyoruz.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu