Haber

Canik’te 2023 Kültür ve Sanat Sezonu Başlıyor

Canik’te kültür ve sanat etkinliklerini vatandaşlar belirliyor.

Canik Belediyesi, “2023 Kültür ve Sanat Sezonu” kapsamsında ilçede yıl boyunca eğitim, konser, tiyatro, sinema ve birçok farklı alanda kültür ve sanat aktiflikleri düzenleyecek. Canik Belediyesi toplumsal medya hesapları üzerinden düzenlenecek anketle vatandaşlar ilçede düzenlenecek aktiflikleri ve görmek istedikleri ünlü isimleri belirleyecek. Düzenlenen ankete katılan vatandaşlar yapılacak çekilişle çeşitli armağanların sahibi olacak.

Canik’te Etkinlikler Başlıyor

İlçede vatandaşları birçok kültür ve sanat etkinlikleriyle bir ortaya getirdiklerini söz eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere tüm ilçe halkımızı kendilerine hitap eden birçok etkinlikle buluşturduk. İlçemizde bu yıl ‘Canik 2023 Kültür ve Sanat Sezonu’ başlığında ilçemizde yıl boyunca çeşitli alanlarda birçok etkinlik düzenleyeceğiz” dedi.

Vatandaşlar Belirleyecek

Canik 2023 Kültür ve Sanat Dönemi kapsamında ilçede düzenlenecek aktiflikleri vatandaşların belirleyeceğini tabir eden Lider İbrahim Sandıkçı, “Canik 2023 Kültür ve Sanat Sezonu’nda ilçemizde düzenleyeceğimiz etkinliklerimiz vatandaşlarımız tarafından belirlenecek. Belediyemiz toplumsal medya hesaplarından düzenlediğimiz ankette vatandaşlarımıza ilçemizde görmek istedikleri ünlü isimleri ve düzenlenmesini istedikleri aktiflikleri sorduk. Vatandaşlarımızın belirlediği isimleri onlarla buluşturacağız. Canik 2023 Kültür ve Sanat Sezonu’nda ilçemizde yıl boyunca birçok aktiflik düzenleyeceğiz. Vatandaşlarımızı söyleşi, kültür seyahatleri, tiyatro, sinema, konser ve daha birçok kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturmaya, ilçemizde eğitim ve spor aktiflikleri düzenlemeye devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu