Yaşam

Yüzünde 187 dikiş var! Mahmut Tuncer yaşadığı korkunç kazayı saniye saniye anlattı

Gökay KalaycıoğluHaberler.com’un YouTube kanalında sunumuyla yayınlandı. Haberler Bahane’nin bu haftaki konuğu başarılı sanatçı Mahmut Tuncer’di. 35 yıl önce korkunç bir kaza geçiren Tuncer, yüzüne 187 dikiş atıldığını ve canlı canlı dikildiğini söyledi.

“YÜZÜM KORKU FİLMİ GİBİDİR, CİLT SARKTI”

Kalaycıoğlu’nun “Yıllar önce bir kaza geçirmişsin” demesinin ardından yaşadığı korkunç kazayı anlatan Tuncer, şöyle konuştu: “Yüzümde 187 dikiş var. Saç derimde ve boynumda yırtıklar var. Burnumda ve kaşlarımda da yırtıklar var. 1988 yılında bir kaza geçirdik. Mehmet Ali Erbil’in Ankara’da programı vardı. Uçaktan indik ve Çubuk Kavşağı’nda araç bize çarptı. 9 metre dışarı fırladım. Uyandığımda ise yere düştüm. Bağdaş kurup oturuyordum ve yerde kan gölü vardı.Yüzümde ufak bir çizik var sandım.Bizi hastaneye götürdüler, beni de hastaneye götürdüler.Bunu görenler yanıma gelip ‘bu bir şey’ dediler. çok yazık’. Ağrım olmadığı için ne olduğunu anlamadım. Yüzümü görmek istediğimde ‘bakma’ dediler. Yüzümü gördüğümde sanki bir film gibiydi. kaygı. Kafa derim yukarıdaydı ve boynum aşağı sarkıyordu.”

“CANLI 187 DİKİŞ DİKTİLER”

“Kafama darbe aldığı için canlı canlı 187 dikiş diktiler. Uzun süre her şeyden uzak kalmak zorunda kaldım. Yüzümde estetik yok. Diken adamlar çok güzel dikmiş, kesinlikle işe yaramıyor.” Yaklaşık 100 dikişte tamamlanacaktı ama plastik cerrahiyle 187 dikiş diktiler, giren her iğneyi hissettim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu