Yaşam

Ümit Erdim açıkladı

Ümit Erdim açıkladı. Survivor 2023 Ünlüler grubunda yer alan Ümit Erdim, önceki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Dominik’e gitmeden saatler önce ailesiyle alışveriş yaparken görüntülenen Ümit Erdim, “Ailem için çok duygusalım” dedi. açıklama yaptı.

Tüp mide ameliyatı olarak 60 kilo veren Ümit Erdim, Dominik’te aç kalmayacağını söyledi. Mayıs 2017’de Seda Erdim ile nikah masasına oturan ve 2018’de kızları Ses dünyaya gelince büyük sevinç yaşayan Erdim’in, 22 Eylül’de Ela isimli ikinci çocukları dünyaya geldi.

Ünlü oyuncu, müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu. “Allah tüm yavrularımıza sağlık, sıhhat versin. Ela Hanım aramıza yeni katıldı”.

Tüp mide ile 60 kilo veren Ümit Erdim, “Hanım fit olunca ben de fit oldum. O beğendiyse sorun yok” dedi.

Umarım fiyatıma ağlamam

Survivor 2023 Ünlüler takımında yer alan Ümit Erdim, geçtiğimiz günlerde Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Dominik’e gitmek üzere yola çıkmadan saatler önce ailesiyle alışverişe çıkan Erdim, “Ailem konusunda çok duygusalım. Umarım ben de oradayken ağlamam. Onun dışında yemek sorunu olmayan tek kişi benim sanırım. Eski halimi hatırlayın, midemi aldırdım, istesem de fazla yemek yiyemiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu