Haber

Ukrayna’da genelkurmay başkanı değişikliğine ilişkin Kremlin’den ilk açıklama

Peskov, Kara Kuvvetlerikomutan Sirskiy’ninOrdunun başına atanmasının özel askeri operasyonu etkileyip etkilemeyeceği sorulduğunda Bunların operasyonun gidişatını değiştirebilecek bir faktör olduğunu düşünmüyoruz.”o cevapladı.

Kremlin Sözcüsü ayrıca özel askeri operasyonun hedeflerine ulaşana kadarki sürecinin de altını çizdi.

‘Batı, Putin’in röportajını dikkatle inceleyecek’

Ünlü Amerikalı gazeteci Tucker Carlsonile ilgili Rusya Devlet Başkanı Vladimir PutinBatı ile yaptığı röportajın Batı’daki yansımalarını anlatan Peskov, şunları söyledi: “Öncelikle herhangi bir histeri veya panik görmüyoruz. Bu röportajı çok dikkatli bir şekilde inceleyip analiz edecekler. Carlson’a verilen röportajın yayınlanmamasından endişe duyuyoruz.” profesyonel Bir isteksizlik var. İçin ABD’deHem siyasi bir bölünme var hem de çok önemli bir kurumsal bölünme var. partilerin Destek kriterlerine göre (her ikisinden birinin) çok katı bir şekilde bölünmüşlerdir. Bu nedenle elbette makul bir ‘mesleki kıskançlık’ var. Ancak elbette bu röportajın daha derinlemesine bir analizi zamanla gelecektir. Bundan hiç şüphemiz yok.”sözlerini kullandı.

‘Putin için en önemli nokta Rusların tepkisi’

ABD’dePeskov, herhangi bir panik olmamasına rağmen Putin’in röportajına ilginin tartışmasız derecede yüksek olduğunu kaydetti. , Başkan PutinKendisi için en önemli noktanın Rusların tepkisi olduğunu vurguladı.

Kremlin Sözcüsü bir soru üzerine Carlson’unRöportajında ​​sorduğu soruların önceden alınmadığını ve bir denetim sürecine tabi tutulmadığını sözlerine ekledi.

cineajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu