Haber

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Minibüs Kooperatifleriyle Buluştu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kentte toplu taşıma hizmeti veren minibüs kooperatifi başkanları ve temsilcileriyle bir araya geldi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, belediyede düzenlenen toplantıda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Ulaşım Daire Başkanı Erdin Eral, ulaşım alanındaki çalışmalar ve son gelişmeler hakkında katılımcıları bilgilendirdi. ulaşım, minibüs kooperatiflerinin önceki toplantılarda gündeme getirdikleri talepleri hakkında.

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, toplantıda yaptığı konuşmada, toplu ulaşım sistemindeki son gelişmeleri ve yapılması gerekenleri ele aldıklarını belirtti.

Albayrak, belediyenin halka her alanda en iyi hizmeti vermeyi misyon olarak belirlediğini belirterek, “Ulaştırma alanında paydaşlarımız olan minibüs kooperatiflerimizin talep, görüş ve önerilerini dinledik. Belediye olarak minibüs kooperatiflerimizin her zaman yanındayız. Kanunlar çerçevesinde esnafımızın yüzünü güldürecek projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz.” sözlerini kullandı.

Toplantıda kooperatif lider ve temsilcileri de görüş, talep ve önerilerini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu