Teknoloji

Red Dead Redemption’ın Switch ve PS4 Fragmanı Beğenmeme Yağmuruna tutuldu!

 
Rockstar Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulan Red Dead Redemption, yeni bir duyuru ile Switch ve PS4 konsollarına gelmeye hazırlanıyor. Daha önce sadece Xbox 360 ve PlayStation 3 konsolları için çıkan oyun, sonraki konsollar için gerçek bir adım atmaya hazırlanıyor. Fakat bir süredir remaster beklentisi olduğu için oyunculardan büyük tepki geliyor.
 
Fragman beğenmeme yağmuruna tutuldu
 
 
 
Bir süredir ortalıkta dolaşan remaster dedikoduları bu açıklama ile son buluyor. Oyuncu toplulukları, bu oyunun hem yeni ve düzenlenmiş bir versiyonunu hem de PC / yeni nesil tarafına çıkmasını istedi. Ama ne yazık ki olmadı. Rockstar Games, oyunu yepyeni haliyle doğrudan belirtilen konsollara sunmaya hazırlanıyor.
 
Oyunun orijinal versiyonunun doğrudan taşınması hemen herkesin beklediği bir şey değildi. Bunun üzerine 50 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacağı haberi de tepki çeken noktalardan biri oldu. Xbox tarafında geriye dönük uyumluluk üzerinden 29,99 dolardan satışa sunulduğu için bu fiyat çok eleştirildi.
 
Tüm bu olaylar üzerine yayınlanan fragman beğeni yağmuruna tutuldu. 2 gün önce yayınlanan fragmana 36 bin beğeni gelirken, 122 bin beğenmeme var.
 
Fragmana göz atmak isterseniz
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu