Haber

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar: 31 Mart seçimleri Türkiye’nin birliği ve refahı açısından önemlidir

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, DAĞDER’de düzenlenen programda yaptığı açıklamada, 31 Mart seçimlerinin Türkiye’nin birliği ve refahı açısından çok değerli olduğunu belirterek, “İnşallah bu seçimlerden millet olarak daha güçlü çıkacağız” dedi. ” söz konusu.

Osmangazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Mustafa Dündar, Orhaneli, Keles, Büyükorhan, Harmancık ve Osmangazi Dağ Köyleri Dayanışma ve Dayanışma Derneği (DAĞDER) ile AK Parti Bursa İl Müdürlüğü’nün düzenlediği dağlık bölge dernek başkanları kahvaltı programına da katıldı. DAĞDER Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda konuşan Önder Dündar, kurucu şehir olan Bursa’daki birlik ve beraberliğin herkese örnek olduğunu vurguladı. Türk Milleti’nin tarih boyunca gittiği her yere barış ve huzuru getirdiğini belirten Dündar, “Atalarımız hiçbir zaman diğer emperyalist milletler gibi sömürgeciliği düşünmediler. Dünyanın neresinde zulmün olduğu yerde barışı, huzuru ve güveni tesis ettiler. Osmanlı Devleti” Bu felsefeyle Bursa’dan çıktık “3 kıtaya yayıldı. Bugün Irak’ta, Suriye’de, Filistin’de, Afrika’da nerede bir mazlum varsa oraya sadece Türkiye ulaşıyor. Zulme karşı sesini yalnızca Türkiye yükseltir.” dedi.

31 Mart Yerel Seçimleri’nin Türkiye açısından önemine dikkat çeken Önder Dündar, “Bu seçimler birlik ve beraberliğimizin güçleneceği seçimler olmalıdır. Kavga edip birbirimizi böleceğimiz bir ortam olmamalıdır. Türkiye düşmanlarının istediği ortama izin vermemeliyiz. Öncelikle birliğimizi sağlayacağız. Bu seçimlerden daha güçlü çıkacağız. Elhamdülillah biz devlet ve millet olarak güçlüyüz. Ülke olarak zenginliğimiz değil sömürünün sonucu ama üretimin ve alın terinin sonucudur. Terörün beli kırıldıkça zenginliğimiz artar. Gabar terörün merkeziydi, şimdi petrol çıkarıyoruz. DAĞDER’in bahçesindeki bu güzel yer “Birlik ve beraberliğe örnek olsun” herkes. Bu birliği her yerde sağlarsak Allah’ın izniyle önümüze hiçbir engel, zorluk çıkamaz” dedi. – BURSA

haber-celtikci.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu