Teknoloji

Marvel’s Avengers En Son Güncellemesini Bugün Aldı

Marvel Cinematic Cosmos’un muhteşem başarısı ve Insomniac’ın mükemmel Spider-Man oynanışı ile Marvel hayranları uzun zamandır AAA kalitesinde bir Avengers oyunu istiyorlar. Son olarak 2020’de Crystal Dynamics ile karşımıza çıkıyor. Marvel’in Yenilmezlerioyunla çıktı.

Oyun çıktığında tam bir felaketti. Oyuncular, oyunun hayran hizmetiyle (hayranları çekecek unsurlar) dolu olduğundan, oyunun hiç eğlenceli olmadığından ve oyun içi alışverişin olmadığından çok şikayet ettiler. Tüm bunların üzerine geçtiğimiz aylarda Oyun son güncellemesini Mart ayında alacak.ve 30 Eylül’de kapanacağını öğrendik.

Son güncelleme zamanı

Marvel’s Avengers bugün en son güncellemesini aldı. Bugün Crystal Dynamics, Eylül ayında Marvel’s Avengers için satıştan kaldırılmadan önce oyuna bazı yeni özellikler ve hata düzeltmeleri ekliyor. 2.8 yaması yayınlandı.

Güncellemenin detaylarını şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Neredeyse tüm MCU’dan ilham alan ve MCU’dan ilham almayan Kıyafetler, Kelimeler ve İsim Plakaları artık Kahraman Kartı’nda otomatik olarak mevcut.
  • Hikaye oynayarak kazanılan veya Kozmetik Satıcısı aracılığıyla satın alınan eserler, her zaman olduğu gibi sırasıyla kazanılmalı veya satın alınmalıdır.
  • Hem Dispatch sistemi hem de Hero Challenge Cards oyundan tamamen kaldırıldı. Daha önce Gönderilerden ve Kahraman Mücadelesi Kartlarından kazanılan öğeler, 2.8’e güncellediğinizde otomatik olarak verilen yüzlerce Pazar Yeri ürününe dahildir.
  • 2.8’e güncelledikten sonra, kilitlenmemiş tüm Marketplace içeriğine erişmek için internete bağlı olmanız gerekmez.
  • Özel bir Kurucu Hediyesi verilecek: Demir Adam’ın ‘Değişken Tehdit Yansıtan Savaş Kıyafeti’. Bu Kıyafet kazanan tüm oyunculara otomatik olarak verilecektir.
  • Mevcut tüm Kredi bakiyeleri oyun içi kaynaklara dönüştürüldü.
  • Sahip olunan Kahramanın Katalizörleri ve Parça Çıkarıcıları oyundan tamamen kaldırıldı. Kazanılan Parçalar ve kazanılan XP, onların yerine artık kalıcı bir 1,5x çarpanına sahip.

Crystal Dynamics, oyunculara destekleri için teşekkür eden bir blog yazısı aracılığıyla yamayı duyurdu. Oyun şu anda Xbox Game Pass’te mevcut. Eylül ayına kadar oynamak isterseniz yukarıda da belirttiğimiz gibi oyundaki her şey ile oynayabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu