Haber

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet: AKP ve MHP’liler Karalama Kampanyası Yürütüyor

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, bugüne kadar AKP ve MHP’liler tarafından birçok karalama kampanyasına maruz kaldıklarını belirterek, “Kopya ihalesiyle bizi milyon dolarlar kazanıyormuş gibi göstermeye çalıştılar. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 3 buçuk milyona fotokopi makinesi kiraladı Bozkurt bu ihaleyi nasıl alır bir kurumda fotokopi makinesi nasıl kiralanır DMO’dan 1/3 fiyatına aldık diyoruz ama bizden ses yok arkadaşlar” dedi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, bugüne kadar AKP ve MHP’liler tarafından çeşitli karalama kampanyalarına maruz kaldıklarını savundu. Kaplan Hürriyet, konuya ilişkin bugün yaptığı yazılı açıklamada, tüm iddiaların belgelerle asılsız olduğunu belirterek, şunları ifade etti:

“AKP ve MHP’liler en ufak bir hatayı bildikleri halde resmi evrakta sahtecilik yaptıklarını söylediler. Bir yıl önce Kandıra Belediyesi aldığı tuzu bugünkü enflasyonla karşılaştırmadan İzmit Belediyesi’nden daha pahalıya aldı. Her geçen gün artıyor, Gebze Belediyesi aynı firmadan ve aynı firmadan tuz alıyor.Aynı tarihlerde İzmit Belediyesi’nden daha pahalıya tuz aldığı ortaya çıktı.

“KOPYA KAĞIDI, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR 3 ½ MİLYONA KİRALIK FOTOKOPİ MAKİNELERİ İHALESİNDEN YOLSUZLUK SUÇU”

Bizi kopya kağıdı ihalesinden milyonlarca dolar kazanıyormuşuz gibi göstermeye çalıştılar. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 3 buçuk milyona fotokopi makinesi kiraladı. 10 yıldır Sivil Toplum Kuruluşu Lideri olan Gülnur Bozkurt bu ihaleyi nasıl alıyor? Bir kurumda fotokopi makinesi nasıl kiralanabilir? DMO’dan 3’te 1 fiyatına aldık diyoruz yine ses yok arkadaşlardan. Muharrem Tutuş’un büro ortağı yıllardır İzmit Belediyesi’nin hesaplarını tuttu mu diye soruyoruz ses yok. Sahte belge ile memur olan milletvekili gelini hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

“HİÇBİR ŞEKİLDE KAMUYU BİLGİLENDİRMEK ZORUNDA DEĞİLLER”

Halk KPSS’de atanamadığı için intihar ederken, seçime 3 gün kala tüm akrabalarını, yandaşlarını, gelin ve çocuklarını memur yaptı. Ellerini vicdanlarına koyarak bir açıklama bile yapmadılar. Pazarlık usulüyle 37 milyona yürüme yolunu verdiler, patladılar. Onu çekip kendileri tamamlamak zorunda kaldılar. Herhangi bir biçimde halka bilgi vermek zorunda değiller.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu