Haber

İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Adayı Buğra Kavuncu, Zeytinburnu’nda esnafla buluştu

ZEYTİNBURNU 2. Matbaacılar Sitesi’ni ziyaret eden DÜZGÜN Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Adayı Buğra Kavuncu, “Bir siyasi parti, birilerini kaybettirmek, birilerini sevindirmek, birilerini üzmek için kurulamaz. Bir siyasi parti hayatına devam etmez. Böylece.”

İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu, seçim çalışmaları kapsamında Zeytinburnu 2. Matbaacılar Sitesini ziyaret etti. Kavuncu esnaflarla bir araya gelerek sohbet etti. Daha sonra 2. Matbaa Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Sarıkaya ve site esnafıyla toplantı gerçekleştirdi.

“HER ANLAMDA DİĞER ADAYLARDAN ÇOK DAHA İYİ OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM”

Toplantıda konuşan Kavuncu, “25-30 yıldır iki kutbun ortasında sıkışıp kalan bir politikanın yarattığı verimsizliği yaşıyoruz. Biz bir muhalefet partisiyiz. Geçmişte birlik kurmuştuk. Ülkede bir değişiklik ve hükümet sistemini değiştirmek. Ancak başarılı olamadık. Bu birliğin bu değişimi sağlayamayacağını gördük.” Özgür ve bağımsız hareket etmeye karar verdik. Millete iki kutbu zorla dayatmanın gerçek olmadığını düşünüyoruz. Bu yüzden seçim kampanyamıza ‘Zorunda değilsiniz’ diyerek başladık. Yeterliden fazlası olduğu için başladım, çünkü diğer adaylardan her anlamda çok daha iyi olduğumu düşünüyorum. “Bir siyasi parti, birilerini kaybettirmek, birilerini memnun etmek, birilerini üzmek için kurulamaz. Bir siyasi parti bu şekilde hayatına devam etmez ve edemez. Biz bildiğimizi doğru söylemeye, bildiğimizi söylemeye devam edeceğiz. yanlış” dedi.

“ANAYASA MAHKEMESİ KARARINA VE HUKUKA UYMAK ZORUNDAYIZ”

Kavuncu, “Bu arada bu son Anayasa Mahkemesi’nin aldığı kararların tanınmaması her siyasetçinin ele alması gereken bir konudur. Çünkü bizim dayanacak yerimiz yok. Siyasi düşüncemiz ne olursa olsun Anayasa Mahkemesi’nin kararına uymak zorundayız. Kendimiz, çocuklarımız ve geleceğimiz için kanun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu