İş

Elon Musk, İki Tweetle DOGE’u Uçmaya Aldı

Tüm kripto para topluluğunu etkileyen değerli bir gelişme yaşandı. Milyarder iş adamı Elon Musk, Twitter’da paylaştı. hem Bitcoin hem de Dogecoin fiyatta fırladı. Geçmişte de benzer hamleler yapan Musk, geçtiğimiz günlerde bu kez hamlesini yaptı. 44 milyar dolarBunu satın aldığı Twitter’ı kullanarak yaptı.

Kripto para piyasaları bir süredir sakin bir seyir izliyor. bitcoin geçen hafta 21.000$ ile 23.000$ arasında gidip geldi. Bu durum diğer kripto para birimlerinde de kendini hissettiriyor. Ancak bu sabah durumu değiştiren bir şey oldu. Elon Musk, Bitcoin’in Hisseleri hayat verdi . Diğer kripto para birimleri ve Dogecoin de etkilendi.

Bitcoin’in fiyat tablosu şu şekilde değişti:

Sabah saatlerinde 21 bin 650 dolardan işlem gören Bitcoin (BTC), Elon Musk’ın paylaşımına paralel olarak birkaç dakika içinde. 22 bin 300 dolar seviyeler yükseldi. Daha sonra küçük bir satış gören Bitcoin fiyatları, bu makalenin yazıldığı tarih itibariyle. 22 bin 140 dolardüzeylerde işler.

Dogecoin’in fiyat artışı 24 saatte yüzde 6’yı aştı!

Dogecoin (yıllardır Elon Musk tarafından desteklenmektedir) DOGE ), Twitter’daki paylaşımlardan önce 0,082 dolardan işlem görüyordu. DOGE fiyatı sadece birkaç dakika sonra 0,087$’a kadar yükseldi. Şu anda 0,086 dolar seviyelerinden işlem gören kripto para biriminin son 24 saatteki fiyat avantajı yüzde 6bindim

Peki Elon Musk ne dedi, kripto para piyasaları hareketlendi mi?

Elon Musk, Twitter paylaşımında montajlı bir fotoğraf kullanarak Twitter CEO’sunun Dogecoin’i temsil ettiğini söyledi. Shiba Inu köpeği dedi ki. Ardından birkaç fotoğraf daha paylaşan milyarder iş adamı, bu atağıyla kripto para piyasalarını genişletti. seferber oldu.

*Bu içerik yatırım tavsiyesi değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu