Yaşam

Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’a Sitemi Bitmiyor

1987’de Suphiye Orancı ile yaşadığı ilişki sonrasında dünyaya Duygu Nebioğlu’nun öz babası Metin Akpınar’a karşı sitemi bitmiyor. İşte yeni mesajları…

Tüm Türkiye’de geniş ses getiren Metin Akpınar’ın gayrimeşru çocuğu olduğu gerçeği uzun bir zaman konuşulmuştu. Duygu Nebioğlu’nun açtığı dava sonrasında DNA testi ve mahkeme kararı ile Metin Akpınar’ın öz baba olduğu tespit edildi. 83 yaşındaki sanatçı, 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden bir kızı olduğu gerçeğini yıllar sonra öğrenmişti. Evlilik dışı ilişkiden ikiz çocuklarının olması sonrasında başlatılan mahkeme süreci, kararın resmiyet kazanmasıyla sona ermişti.

Duygu Nebioğlu Programa Katılmıştı

Metin Akpınar’ın kızı olduğunu kanıtlayan Duygu Nebioğlu, daha sonrasında Suphiye Orancı’ya ulaşmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmıştı. Suphiye Orancı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bulundu. Ancak konuşmayan Suphiye Orancı, hiçbir şekilde iletişim kurmayacağını da söyledi. Programdaki konu böylece kapandı. Ancak aradan geçen süreye rağmen sosyal medyadan paylaşımlarına devam eden Duygu Nebioğlu’nun yaşananları kabullenemediği görüldü.

Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’a Sitemi Bitmiyor

Sosyal Medyadan Sitem Etti

Duygu Nebioğlu yaşanan olayların ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. ‘Büyük kalabalıklar içinde yalnızız’ sözlerini alıntılayarak yanıt veren Duygu Nebioğlu, öz babasına yıllar sonrasında sosyal medya üzerinden gönderme yaptı. Duygu Nebioğlu mesajında “Kıvırcıklarını, sayamadığım benlerini, yumuşacık sakallarını, burun deliklerini sevdiğim için yalnızlığını görememişim. Siz ünlüler, parayla yalnızlığını giderecek insanlar değildiniz. Yalnızlığın tek gecelerde bitmeyeceğini biliyordun. Senin yalnızlığının içinde kalabalık çocuklar vardı. Siz o tenekelerin içinde sesimizi duymadınız” dedi.

Bir önceki mesajında kardeşlerine ve kendisine destek verenlere mesaj gönderen Duygu Nebioğlu, annesinin bulunması için herkesin dua ettiğini ve özel totemler yaptığını söylemiş, herkese teşekkür etmişti. Hakkında çıkan son haberler sonrasında kızgın olmadığını belirten Duygu Nebioğlu, sadece kırgınlıklarının olduğunu ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! evden eve nakliyat
uğurmumcu evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Başa dön tuşu