Haber

Destici, bir hafta önce Cumhur İttifakı’na davet ettiği Akşener’i eleştirdi: HDP’nin tavrını samimi bulmuyorum.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Millet İttifakı’nda yaşanan kriz sonrası masadan kalkan İYi Parti’nin lideri Meral Akşener’i Cumhur İttifakı’na davet etti. Destici’nin, “İYİ Parti’nin Cumhur İttifakı’na girmesinden memnun oluruz” çağrısı, Akşener masaya döndüğünde yanıt bulamadı. Destici bu kez de bir hafta önce Cumhur İttifakı’na davet ettiği Akşener’i eleştirdi.

“AKŞENER’İN TUTUMUNU samimi GÖRMÜYORUM”

Habertürk canlı yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Destici, Akşener’in HDP konusundaki tutumunu eleştirdi. Destici, “Ankara, İstanbul, İzmir ve Mersin belediyelerinde partiler arası paylaşım var. Meral masadan kalkınca Ankara Büyükşehir Belediyesi’ndeki iki meclis üyesi hemen tekrar CHP’ye geçti. Talimatlar hemen gitti. Meral Akşener’e gelince” Tavrını ben de samimi bulmuyorum.” söz konusu.

“HANİM MERAL’DEKİ IŞIĞI GÖRMEZLERSE YAPABİLİRLER Mİ?”

Destici, sözlerini şöyle sürdürdü: “PKK eşittir HDP diyor birileri. Bütün dileklerini aslında o belgeye koymuş ya Meral ışık görmeseler kapının biraz açık olduğunu görmeseler terörist Demirtaş ben kahvaltıya gelirim diyebilir mi. nedenini söyle bana ya da bana mektup yazabilir mi kapalı olduğum için”

huyukajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu