Haber

Daniele Santarelli’nin Uçakta “Türk Gibi” Oturması İçin Yapılan Mağazalar Sizi Güldürecek!

A Milli Kadın Voleybolcularımız geçtiğimiz pazar günü Sırbistan’ı yenerek Avrupa şampiyonu oldu. Hepimizi gururlandırdılar, adeta ülkeye yeni bir hava getirdiler. Nitekim sosyal medyada oyuncularımız ve antrenörlerimiz hakkında herhangi bir goygoy yapılmamaktadır. Özellikle İtalyan çalıştırıcı Daniele Santarelli’nin sempatik tavrı ve içimizden birine yaklaştığını gösteren hareketleri çok konuşuldu. Bunlardan biri de Türkiye’ye dönerken uçakta oturma pozisyonuydu.

Filenin Sultanları, geçtiğimiz Pazar günü rakibi Sırbistan’ı yenerek Avrupa şampiyonu oldu. Tarihinde ilk kez şampiyon olan Türkiye günlerdir bu olayı konuşuyor.

Maç sonrasında grup oyuncularının yaşadıkları, vatandaşların galibiyetle ilgili sözleri ve sosyal medyada yaşanan toplumsal tartışmalar gündemdeki yerini koruyor.

Takımın başarısını sağlayan Vargas, Ebrar, Elif ve Zehra gibi voleybolcularımız hakkında birçok paylaşım yapılırken, grup antrenörü Daniele Santarelli de sosyal medyada geniş yer buldu.

Erik kol oyunuyla herkesin beğenisini kazanan Santarelli, aslen İtalyan olsa da kendisini her zaman Türk gibi hissettiğini sık sık dile getiriyor.

Vatana kaçışı sırasında içinde bulunduğu durum bunu kanıtlıyor. Santarelli’nin Türk gibi oturuşu son zamanlarda herkesin dilinde.

Sosyal medyada @wwinchesterdean isimli takipçi Daniele Santarelli’nin yer sofrasında alışveriş yapmasını isteyince ne oldu! Bakalım Santarelli ne gibi durumlara düşmüş.

bir.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11’inci.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

haberbeysehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu