Haber

Başkan Büyükakın: Artık dünyaya düzen getirme zamanı

Başkan Büyükakın, “Milletimizin huzurunu kimse bozamaz, kardeşlik kanunumuzu bozmak isteyenlere gereken cevabı vermeye devam edeceğiz.”

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Türkiye Caferiler Vakfı Lideri Yahya Kemal Utar, Sivas İş İnsanları Derneği Lideri Erol Ateş, Cem Vakfı Din Hizmetleri Lideri Ali Dilek Uğurlu ve Genel Başkan Yardımcısı Hasan Sezgin, Marmara Iğdırlılar, Marmara Iğdırlılar’ı ağırladı Nihat Yıldırım, Dernekler Federasyonu Başkanı ve beraberindeki heyetler makamında. Misafirlerini tek tek karşılayan Önder Büyükakın, “Birlikte merhamet var” vurgusu yaparak, “Motivasyonumuz ve mücadele ruhumuz, ülkemizin geleceğe daha güvenle bakmasıdır. Bu birlik, beraberliktir. Bugün her zamankinden daha çok bir arada olma zamanıdır.” Ancak çok çalışmanın, üretmenin, gelişmenin, gelişmenin ve dünyaya düzen vermenin zamanıdır.

“ŞİMDİ BU BORCU ÖDEMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Önder Büyükakın, “Bizim görevimiz çalışmaktır. Bir amaç uğruna tüm engelleri aşmaktır. Görevlerimizi sabırla yerine getirmektir. Zalimlerin karşısında durmak ve dünyanın ihtiyacı olan vicdanı yerine getirmek günümüzün en kıymetli görevidir. Bunu yaparken ülkemizin tüm kurumları ve sivil toplum kuruluşları sorumluluk almalıdır. Büyük bir sorumluluğumuz var. Bunun farkındayız ve farkında olmalıyız. Biz bu görevdeyiz. Milletimize borçluyuz. O bizi büyüttü ve bugün olduğumuz yere getirdi. Şimdi bu borcu ödemek için çalışıyoruz” dedi.

“TÜM SİVİL KURULUŞLAR ÇOK DEĞERLİ”

Önder Büyükakın, “İş dünyasının ve sivil dünyanın kendi içinden çektiği dernek ve vakıflar, bu ülkenin çocukları, gençleri, yaşlıları, engellileri ve kadınları için daha fazla sorumluluk alacak şekilde projeler üretmelidir” dedi. Büyükakın. Bunu üretmek için çalışan tüm sivil toplum kuruluşları çok değerli ve değerlidir. Bu tür oluşumların çoğalması ve çoğalması da bir o kadar değerlidir.”

“BİRLİĞİMİZİN BOZULMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ”

Önder Büyükakın, milletimizin özgüveniyle Türkiye’nin geldiği son duruma ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı toplantılarda, bu ülkedeki kardeşlik bağlarının çok güçlü olduğuna da işaret ederek, “Kim ne yaparsa yapsın kim oynarsa oynasın. biz millet olarak bu oyunları bozuyoruz. Ülkemizde kim operasyon yapıyorsa biz o operasyonları bozuyoruz. Milletimizin huzurunu kimse bozamaz, bozulmasına da izin vermeyeceğiz. Kardeşlik hukukumuzu bozmak isteyenlere gereken cevabı vermeye devam edeceğiz” dedi. Ortaklıklar, görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu