Haber

12 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? 12 Ocak 2023 Perşembe Süper Loto sonuçları!

Milli Piyango severlerin yakından takip ettiği Yüce Loto çekilişi haftanın 3 günü yapılmaya devam ediyor. Baht oyunu severlerin yakından takip ettiği Yüce Loto çekilişi noter huzurunda gerçekleşiyor. Milli Piyango TV’de canlı yayınlanan Üstün Loto’da son 5’i bilen 12 kişi 39.848.20 TL kazandı. Peki 12 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı?

12 Ocak Perşembe Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı?

Milli Piyango İdaresi tarafından Salı, Perşembe ve Pazar günleri haftanın üç günü düzenlenen Süper Loto’nun ikinci çekilişi bu akşam yapılacak. Daha önce Salı günü yapılan Harika Loto çekilişi bu akşam 21.30’da başlayacak.

Milli Piyango TV’nin resmi internet sitesi ve Youtube kanallarından da canlı yayınlanan son çekilişte 5 kazanan 12 kişi. 39.848.20TL’nin sahibiydi.

Son çekilişte şanslı numaralar 15,24,29,30,44,59 oldu. Bu gecenin şanslı numaraları ve detayları Milli Piyango İdaresi’nin resmi internet sitesi “millipiyangoonline.com”dan duyurulacak.

Süper Loto nasıl oynanır?

Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği Muhteşem Loto, 1 ve 60’ın ortasından 6 sayının seçilmesine dayalı bir oyun olarak biliniyor. Yüce Loto oyununda seçilen 6’şar sayının her biri bir sütun oluşturuyor. Oyunda tek kolon fiyatı 3 TL’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada !
Başa dön tuşu